SEO Uyumlu Web Tasarım
İşletme alt yapınıza uygun %100 SEO uyumlu, hızlı ve kaliteli tasarımlar üretiyoruz.
Ücretsiz SSL Sertifikası
SSL sertifikası, iki nokta arasındaki veri iletişimini güvenli bir şekilde iletilmesini sağlayan bir üründür.
Whatsapp İletişim Modülü
Birçok ziyaretçi de telefon ile aramak, form doldurmak ya da direkt sipariş vermek yerine whatsapp'tan iletişime geçmeyi tercih etmektedir.

Kurumsal Web Tasarım

Müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için kurumsal web tasarım ve SEO uyumlu web sitesi çözümleri sunan bir şirket olarak, fiyatlarımız kaliteli hizmetlerimizi göz önünde bulundurarak düşünülmüştür. En iyi sonuçları elde etmek için, SEO uyumlu web sitesi tasarımı ve SEO stratejileri bir arada ele alınmıştır.şterilerimizin ziyaretçilerine, ürünlerine ve hizmetlerine kolay erişim sağlayan kullanıcı dostu bir web sitesi tasarımı sunmak için, ayrıntılı bir analiz ve özel tasarım çözümlerimizi kullanıyoruz. Her web sitesi için, kurumsal veya bireysel olarak, tüm ihtiyaçlarınızı tarayarak, özelleştirilmiş ve esnek bir çözüm sunuyoruz. Sektöre özgü çözümlerimizle, web sitesi fiyatlarımızı aynı zamanda kaliteyi de kapsayan bir fiyatlandırma ile sizlere sunuyoruz.

Mevcut eticaret pazarının hızlı büyümesi, kurumsal web tasarım ve SEO uyumlu web sitesi gereksinimlerinin giderek artmasını beraberinde getirmiştir. Günümüzde her kurumsal veya ticari işletme, web sitesi tasarımı ve SEO ile çevrimiçi pazarlarında daha fazla trafik çekmek için her zaman daha kaliteli ve seo uyumlu içerik üretmek zorundadır. Bu nedenle, kurumsal web tasarım ve SEO uyumlu web sitesi için fiyatlar ortalama olarak günlük veya aylık ödeme seçeneklerinden herhangi birine göre değişmektedir. Genel olarak, web tasarım fiyatları, kullanılmakta olan teknolojiler, tasarım kompleksliği, özelleştirme ve SEO uyumunun zorluk derecesine bağlı olarak değişmektedir.

Kurumsal web tasarımı ve SEO uyumlu web sitesi için fiyatlar, tasarım ve uygulama kompleksliği, özelleştirme ve SEO uyumunun zorluk derecesi, kullanılmakta olan teknolojiler ve ekstra modüller gibi çeşitli etkenlere bağlı olarak değişmektedir. Ancak, her şirketin kendine özgü gereksinimleri olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle, kurumsal web tasarım ve SEO uyumlu web sitesi fiyatları, her şirketin özel ihtiyaçlarına göre belirlenmelidir. Ayrıca, kurumsal web tasarım ve SEO uyumlu web sitesi için sunulan hizmetlerin nitelik ve niteliğinin değerlendirilmesi, kaliteli ve SEO uyumlu içerik üretmek için çok önemlidir.

E Ticaret Paketleri
Hakkındaki Videoyu Oynat E Ticaret Paketleri

Neden Web Sitesi Tasarımı?

 • İşletmenizin online ortamdaki güvenilirliğini artırır.
 • Dijital ortamda ticari geleceğine hitap eden düşük maliyetli bir yatırımdır.
 • Müşterileriniz için 24 saat bilgilendirme sunma imkanı sağlar.
 • Rekabet ortamına ayak uydurmanızı sağlar.
 • Arama motorlarına işletmenizle ilgili aktif ve güncel bilgiler sunar.
 • İşletmeniz ile müşterileriniz arasında etkileşimi yüksek bir ortam oluşturur.
 • İşletmenizin interaktif ortamda bulunabilirliğini artırır
 • Bilgilerinize Dünya’nın her bölgesinden erişim imkanı sağlar.
 • İşletmeniz için sanal ve profesyonel bir prestij sağlar.
 • Yenileme ve geliştirme kolaylığı sağlar.
 • Birçok farklı reklam mecrası için kaynak oluşturur.
 • Güncellenebilen ve yenilenebilen yapısı ile esnek bir reklam yapısı sunar.

Hazır WordPress Temalar

creote1

Creote Kurumsal İşletme Teması - 1

Creote Kurumsal İşletme Teması - 2

Creote Kurumsal İşletme Teması - 3

Kurumsal Web Tasarım

En uygun web sitesi fiyatları ile web sitenizi tasarlarken site performansını ön planda tutuyoruz. Web sitesi performansının yüksek olması Google arama motoru sonuçları, Google Ads kalite puanı ve tüm sosyal medya sponsorlu reklamları için oldukça önemlidir.

Seo uyumlu web sitesi alt yapısına sahip olmadığınızda
sitenizin yavaş açılması gibi bir durumda kullanıcı sitenizin açılmasını beklemez ve bağlantınızı terk ederler.

Kurumsal web sitesi hizmeti aldığınızda reklam için katlandığınız maliyetin boşa harcanmaması için, açılış hızı yüksek, performanslı ve optimize seo uyumlu web sitesi oluşturmaktayız.

Ayrıca sitenizin başarılı olabilmesi için gerekli Google reklamları ve sponsorlu reklamlar konusunda da danışmanlık hizmeti veriyoruz. 

2023 Web Sitesi Fiyatları

Yazılım TürüKaynakTasarımFiyat (ortalama)
WordPressAçık Hazır2.000 – 4.000 TL
WordPressAçıkÖzel7.000 – 15.000 TL
JoomlaAçık Hazır2.500 – 3.500 TL
JoomlaAçıkÖzel8.000 – 18.000 TL
OpencartAçık Hazır4.500 – 8.500 TL
OpencartAçıkÖzel25.000 – 50.000 TL
ÖzelKapalıHazır5.500 – 9.500 TL
ÖzelKapalıÖzel10.000 – 20.000 TL
ÖzelAçıkÖzel50.000 – 100000 + TL

Web Tasarım Özellikleri

Bir web sitesine ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz. Çünkü neden bir web sitesine ihtiyaç duyduğunuzu biliyoruz. SEO uyumlu web tasarım fiyatları ile Ürün, hizmet veya firmanızın profilini kullanıcı deneyimi tasarımı ilkelerine uygun ve aynı zamanda estetik bir şekilde sunacak tasarımlar hazırlıyoruz.

%100 SEO Optimizasyonu

SEO uyumlu web sitesi tasarımları ile işletmenize uygun alt yapıyı hazırlayarak anahtar kelimelerinizi analiz edip müşterinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz. Web sitenizin okunabilir ve indexlenebilir bir tasarıma sahip olması, arama motorları botlarının sitenizi denetlemeye geldiğinde SEO kurallarına, html etiketlerine, sayfaya giriş sayısına, sayfada kalma süresine, backlink sayısına bakarak puanlama yapar güçlü alt yapımız sayesinde aramalarda 1. sıralarda çıkmanıza öncülük ediyoruz.

%100 Mobil Uyumlu Responsive Tasarım

Mobil uyumlu (Responsive) Tasarımlar ile işletmeniz tüm platformlarda okunabilir ve anlaşılabilir olması müşterilerinize verdiğiniz hizmeti daha akıcı bir şekilde sunmaya olanak tanır. Android cihazlar için bir tasarım, iPhone için başka bir tasarım, iPad, notebook ve tüm ekran çözünürlükleri de uyumlu olmalıdır. Responsive web tasarım , tasarım ve geliştirmenin, kullanıcının boyutuna, platformuna ve yönüne göre kullanıcının davranış ve ortamına cevap vermesi gerektiğini öne süren yaklaşımdır. Tüm tasarımlarımızda mobil uyumlu responsive web tasarımları kullanılmaktadır.

Whatsapp İletişim Sistemi

Günümüzde müşteriler ve ziyaretçiler ile iletişim kurmanın en kolay yolu hiç kuşkusuz Whatsapp uygulaması. Bu nedenle müşterileriniz web sayfanızı ziyaret ettiğinde kolayca sizlere soru sorabilmesi için Whatsapp iletişim seçeneğinin olduğunu görmesi sizler için büyük bir artıdır.

Bu buton, müşteri tıkladığında direk Whatsapp uygulaması üzerinden size mesaj göndermesini sağlar. Whatsapp İletişim Modülü sayesinde, sitenizin hem masaüstü hemde mobil versiyonunda tüm sayfalarda görünecek olan bir Whatsapp iletişim butonu konumlanmaktadır.

 • Cep telefonundan ürünü görüntüleyen müşterileriniz için ürünün altında WhatsApp ile sipariş ver butonunu ekler.
 • Butona tıklandığında WhatsApp uygulaması belirlediğiniz telefona mesaj gönderecek şekilde açılır.
 • Müşterileriniz numaranızı WhatsApp a kaydetmekle uğraşmadan ​WhatsApp üzerinden sipariş verebilir.

Google Entegrasyonu & Reklam Yönetimi

İşletmenize ait mevcut Google Adwords reklam hesaplarınızın yönetimini, kampanyalarınızın takibini, internet reklamcılığı konusunda uzmanlaşmış ekibimize devredebilirsiniz. Siz hesabınıza şimdi olduğu gibi yine girebilir reklamlarınızı online takip edebilir, hesabınızla ilgili bütün fonksiyonları eskiden olduğu gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Biz sadece reklam kampanyalarınızın optimizasyonunu ve dönüşüm takibini yaparız, Kampanyalarınızın etkinliğini arttırıp tıklama başı maliyetlerinizi düşürürüz.

 • Sektör ve Pazar analizinizi yaparız
 • Doğru anahtar kelimeleri seçeriz
 • Reklam metinlerinizi ürün ve hizmetlerinize yönelik düzenleriz
 • Etkili reklam grupları yaratırız
 • Tıklama başı maliyetlerinizi azaltırız
 • Reklamınızın kalite puanını yükseltiriz
 • Tıklanma Oranlarının Arttırılması

Google Dostu Kodlama

Güncel teknolojiler kullanılarak hazırlanmış ve sürekli internet dünyasındaki gelişmelerin de eklenerek daha da güçlenen altyapıya sahip, en çok kullanılan tarayıcılarda düzgün gürüntülenebilme ve internete girebilen tüm cihazlarda tatmin edici bir görünüme sahip siteler SEO çalışmalarında büyük avantajlar elde etmektedir.

 • Kodlama hataları
 • xHTML kullanım hataları
 • Stil dosyaları hataları
 • Mobil uyumluluk sorunları
 • Bulunamayan sayfa hataları
 • Site haritaları sorunları
 • Sayfa yüklenme süreleri

Bilinçsiz bir web sitesi tasarımı kodlaması sonrası yukarıdaki hatalar ve sorunlar dikkat edilmesi gereken başlıklardan bir kaçının yanında yer almaktadır. UP Yazılım alt yapısı ile tüm bu sorunların optimize edildiği, gelişmiş alt yapımızı kullanarak web sitenizin page speed değerlerini yükseltebilirsiniz.

Çoklu Dil Desteği

Uluslararası alanda ticaret yaparak firmanızın başarısını arttırmak istemez misiniz?
Bunu sağlamanın en iyi yollarından biri muhakkak ki çok dilli bir web sitesine sahip olmaktır. UP Yazılım yabancı dil web tasarım hizmetleri ile bunu sağlamaktadır.

Çoklu dil desteği olan e-ticaret siteleri daha başarılı!

Yalnızca tek bir dili destekleyen web siteleri dolayısıyla müşteri potansiyellerini sınırlandırmaktadırlar.

Kurumsal web sitelerinin ve e-ticaret sitelerinin daha fazla kişiye ulaşması demek, firma bilinirliğini, yeni kullanıcılara erişim imkanı ve ürün & hizmet satışlarının artması anlamına gelmektedir.

Yazılım ve Tasarım Güncellemeleri

UP Yazılım ekibi olarak sunduğumuz tüm hizmetleri modern tasarım araçlarını kullanarak tasarlamaktayız.

Yenilikçi ve modern tasarım düşüncesi ile sunduğumuz ve sunacağımız tüm tasarımları sonrasında veya öncesince güncellemelerini sağlayarak her zaman işletmenizin kurumsal kimliğini güncel tutmaktayız.

Yeni gelen sürüm ve eklentilerde alt yapınızı daha da güçlendirerek periyodik olarak kontrollerini sağlamaktayız.

Dahili Önbellekleme (Cache) Sistemi

Cache (önbellek), herhangi bir uygulama yada web sitesi üzerinde statik olarak kullanılan dokümanların farklı bir depolama methodu ile depolanarak kullanıcının sunucuya istek gönderdiğinde hızlıca yanıt olarak statik dokümanların döndürüldüğü ve indirme, işleme maliyetlerinin minimuma indirildiği çalışma sistemidir.

 • Donanım Önbellekleme
 • Tarayıcı Önbellekleme
 • Sunucu Taraflı Önbellekleme

Tarayıcı, sistem (sunucu) yada uygulama tarafında uygulanan cachelerin yanı sıra arama motorlarının da web siteleri üzerinde kullandıkları cache sistemleri mevcuttur.

Önbellekleme sistemi sayesinde web siteniz daha stabil ve hızlı açılarak kullanıcılarınıza daha iyi bir deneyim sağlayacaktır.

Logo & Kurumsal Kimlik

Bir şirketin kendisini temsil etme biçimlerinin bütününe Kurumsal Kimlik adı verilir. Şirketin kendisini temsil ederken nasıl algılanacağına yön veren aktivitelerin tamamı ise kurumsal kimlik sürecidir.

Şirket ismi, alt şirket isimleri, semboller (logo), temel harf karakterleri, tercih edilecek renkler bir şirketin görsel iletişim sistemini oluşturan temel malzemelerdir.

Kurumsal kimlik çalışması sırasında oluşturulan tasarımlar, logolar, renkler, ölçüler ve bunların kullanım yönergeleri bir rapor halinde ve size teslim edilir. Daha sonra yapacağınız baskı ve tasarım çalışmaları bu rapordaki özelliklere göre tasarlanır.

Kurumsal Numara Hizmetleri

Kurumsal kimliğinize katkı sağlayacak, 0850 numara veya coğrafi numaraları (0212, 0216, 0312, 0232) rezerve eder, bulut santral ya da lokal IP santral ile kullanarak, yeni nesil dijital iletişimin avantajlarını hemen yaşamaya başlayabilirsiniz. Rezervasyon formunu doldurarak, 0850 numaralar ve bu hatları nasıl kullanacağınız hakkında uzmanlarımızdan anında bilgi & destek alabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Al

Formu doldurun, UP Yazılım’ı ücretsiz denemeye başlayın!

ücretsiz websitesi fiyatı teklif al

  Web Tasarım Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  Web sitelerini oluşturan web sayfalarının temel yapı taşı, HTML kısaltması ile anılan HyperText Markup Language isimli biçimleme dilidir. HTML kodlaması web tasarımcı tarafından manuel olarak yapılan, bir veritabanı desteği ile çalışmayan web sitelerine statik web sitesi denir.

  Kısaca, bir içerik yönetim sistemi yazılımı ve veritabanı desteği ile çalışan web siteleridir. İçerik yönetim sistemi, siteye gelen ziyaretçinin görüntülemek istediği sayfayı o anda yaratır. İçerik yönetim sistemi bu işlemi veritabanından çektiği yazılı içeriği, sunucudaki görsel içerik ve tasarım şablonuyla birleştirmek suretiyle yapar.

  Her iyi web sitesinde tasarım, içeriğe göre inşa edilir. Bu nedenle de her sitede farklı bir yapısal tasarım modeli ortaya çıkar. Eğer genel hatlarıyla bir cevap arıyorsak, bu sorunun yanıtını bulmak için şöyle bir mantık kurabiliriz;

  ‘İyi bir spor otomobil nasıl olmalı?’ sorusuna yanıt arayan biri, dünyanın en iyi spor otomobillerinden birkaçını inceleyecektir. Bizim de aynı yöntemle dünyanın en başarılı web sitelerini incelememiz yanlış olmaz. İnternet’in en çok ziyaretçi alan web sitelerine Alexa’nın ana sayfasındaki ‘Alexa Top Sites’ bölümünden ulaşılabilir.

  Bu web siteleri incelendiğinde şu görülecektir; İyi web sitelerinde, tasarımlar temiz, abartıdan uzak ve içerik odaklıdır.

  Hazırladığımız web sitelerinde kullandığımız içerik yönetim sistemleri ve tasarlanan şablonlar, site öğelerini gelen ziyaretçinin ekran çözünürlüğüne adapte edebilen, esnek bir yapıdadır. Bu sayede tüm mobil cihazlar ile yüzde yüz uyumluluk sağlanır.

  Web sitelerinde içerik herşeyden daha önemlidir. İçeriği hazırlarken içeriğin zengin ve yüzde yüz özgün olmasına dikkat edilmelidir. Arama motorları içeriği özgün olmayan, başka web sitelerindeki yazıların kopyalanarak kullanıldığı web sitelerini tespit eder ve kötü sıralamalara yerleştirerek cezalandırır. Başka web sitelerinden kopyalanan içerik ile oluşturulacak bir web sitesinden alacağınız verim dramatik olarak düşeceği gibi, bu davranış biçimi etik olarak da yanlıştır.

  İçeriği organize ederken, site ziyaretçilerinin aradıkları bilgiye site içerisinde kaybolmadan, kolayca ulaşabilecekleri bir yapı tasarlanmalıdır.

  Web siteleri sınırsızca genişletilebilir yapıda olduklarından, geniş içeriğe sahip bir web sitesinde, web tasarımcı zamanının büyük bölümünü içeriğin yerleştirilmesi için harcar. Ayrıca, örneğin web sitenizde olmasını istediğiniz bazı nitelikler için size özel kodlar yazılması gerekebilir. Bu gibi nedenlerle web sitesi tasarımında, yapılacak projeyi görmeden ortalama bir fiyat bile vermek mümkün değildir. Web tasarımınız konusunda fiyat verebilmemiz için öncelikle ne türde bir çalışma istediğinizi öğrenmeli ve içeriğiniz hakkında fikir sahibi olmalıyız.

  Evet, dinamik web sitelerinde sitenizi kendiniz dilediğinizce güncelleyebilir ve genişletebilirsiniz.

  Ellerinde hazır tasarım şablonları ile kapı kapı dolaşan web tasarımcılar olduğunu biliyoruz, bizi onlarla karıştırmayınız. Size bilgisayardan gösterilecek hazır tasarımlarda, o tasarımın sunumda göze güzel görünmesi için web sitesi yapay içerik ile doldurulmuştur. Tasarım hoşunuza gider, içeriğinizi web tasarımcıya verirsiniz ve size gelen tamamlanmış işin, size başta yapılan sunumda gördüklerinizle hiç alakası olmadığını görürsünüz. Bu çok doğaldır çünkü sizin içeriğiniz, yapay içerikle dolu halde görüp beğendiğiniz tasarıma aynı görselliği sunacak şekilde uymamıştır.

  UP Yazılım tarafından hazırlanan web sitelerinde, olması gerektiği gibi içeriğinize göre bir tasarım oluşturulur. Sonucun çok hoşuna gideceğine emin olabilirsiniz.

  Modern, dinamik web sitelerinde, site altyapısında kullanılan içerik yönetim sistemi yazılımları kendilerini güncelleyebilir yapıdadır. Öte yandan, internet teknolojileri hızla geliştiği için bu yazılımlar bir süre sonra mevcut sürümlerinde küçük güncellemeler ile devam etmek yerine, majör sürüm yükseltmeleri yaparak mevcut teknolojilere ayak uydururlar. Bu, sizin kullanmakta olduğunuz içerik yönetim sistemi için artık güncelleştirme yayınlanmayacak anlamına gelir. Bu noktada web sitenizi yenilemeniz tavsiye edilir. Aksi taktirde güvenlik açıkları ortaya çıkabileceği gibi, zamanla sunucu üzerindeki diğer yazılımlarla uyumsuzluk meydana geleceği için web siteniz tümden çalışmaz hale de gelebilir.

  Hayır! Ana sayfa, bir web sitesinin en önemli sayfasıdır ve verim düşürmekten başka hiçbir amaca hizmet etmeyen bir giriş animasyonu ile heba edilemeyecek kadar değerlidir. Arama motorlarında verimli sonuçlar elde etmek ve ziyaretçilerinizi aradıkları bilgiye hızlıca ulaştırmak için, ana sayfanızın web sitenizin konusu ile ilgili genel bilgiler içeren, doyurucu yazılı ve görsel içerik sunacak biçimde kullanılması gerekir. Zaten dinamik web sitelerinde kullanılan içerik yönetim sistemleri de böyle bir özellik barındırmamaktadır.

  Hayır! Adobe Flash (Bilinden eski adları ile Macromedia Flash veya Shockwave Flash) kullanarak web sitesi yapmak çok eskilerde kalmıştır. Flash bugün için sadece destekleyici amaçlarla ve çok kısıtlı olarak kullanılmaktadır.

  Eğer web sitenizden verimli sonuçlar elde etmek istiyorsanız, Flash web sitesi yaptırmayı aklınızdan bile geçirmemelisiniz.

  Web sitelerini oluşturan web sayfalarının teorik olarak neredeyse sınırı yoktur. Bir web sayfasını aşağıya doğru yüzlerce sayfa kayacak biçimde içerik ile doldurabilirsiniz. Yükleme çok uzun sürse de, internet tarayıcınız bu sayfayı düzgün bir şekilde görüntüleyecektir.

  Pratikte ise, bir web sayfasının mümkün olduğunca hızlı yüklenmesini, ziyaretçilerin sayfa içerisinde aradıklarını kolayca bulmasını ve sitenin arama motorlarında verimli sonuçlar sağlamasını bekler ve tecrübe ile edinilmiş belli sınırlamalara sadık kalmaya özen gösteririz. Ancak yine de bu konuda belli bir standarttan söz etmek mümkün değildir, her web sitesinin ve her web sayfasının kendine özgü sınırları olması kaçınılmazdır.

  Web tasarımcınızın bulunduğunuz şehirde, hatta bulunduğunuz ülkede olması gibi bir zorunluluk kesinlikle yoktur. İyi bir web tasarımcı işi gereği başta internet olmak üzere tüm iletişim araçlarını son derece iyi kullanır. Web sitelerinin hammaddesi olan içeriğinizi web tasarımcınıza internet yoluyla ulaştırabilir, web tasarımcınız ile hiç yüz yüze gelmenize gerek olmadan web çalışmanızın nasıl ilerlediğini yine internet üzerinden takip edebilirsiniz. Önemli olan web tasarımcınızın nerede olduğu değil, işini ne kadar iyi yaptığıdır.

  UP Yazılım, İstanbul’da yerleşik bir şirket olmakla birlikte, bugüne kadar Türkiye’nin dört bir yanına web tasarım hizmeti vermiş bir firmadır. Sadece Türkiye’ye değil, batıda İnternet’in anavatanı Londra’dan, doğuda Fransa’ya kadar birçok ülkeye de hizmet verdik ve müşterilerimizin bir bölümü ile hiç yüz yüze tanışma imkanımız olmadı. Eğer İstanbul’da değilseniz ve verimli bir web sitesine sahip olmak için UP Yazılım ile çalışmak isterseniz, size de hizmet vermekten mutluluk duyarız.

  UYGULAMALARIMIZ
  ÜCRETSİZ TEKLİF AL WHATSAPP İLETİŞİM
  X
  HEMEN TEKLİF AL   up-yazilim-hakkimizda

   Daha fazla bilgi ister misiniz?

   Formu doldurun, demo web site tasarımlarımızı ücretsiz inceleyin, Dilerseniz sizi arayıp 
   e-ticaret paketlerimiz hakkında bilgi verelim.

    up yazilim

    Daha fazla bilgi ister misiniz?

    Formu doldurun, demo web site tasarımlarımızı ücretsiz inceleyin, Dilerseniz sizi arayıp 
    e-ticaret paketlerimiz hakkında bilgi verelim.