Hakkımızda
UP Yazılım firması olarak her türlü yazılım ihtiyacınızı karşılamak için buradayız. Yazılım Geliştirme ve Tasarım alanlarında uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Hakkımızda

UP Yazılım firması olarak her türlü yazılım ihtiyacınızı karşılamak için buradayız. Yazılım Geliştirme ve Tasarım alanlarında uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Kurumsal web tasarım, eticaret paketleri, özelleştirilmiş web siteleri, video animasyon reklamları, dijital reklam ajansı, grafik tasarım, broşür tasarım ve logo tasarım alanlarında yılların tecrübesi ve profesyonel ekibi ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

Özelleştirilmiş çözümlerimiz ile sizin ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Günümüzün kurumsal gereksinimleri karşısında, firmalarınızın kurumsal kimliğini oluşturmak, ihtiyaçlarınızı karşılamak ve sizin hedeflerinize ulaşmak için, son teknoloji ve en yeni trendleri kullanarak çözümler üretiyoruz.

UP Yazılım firması olarak, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, sunduğumuz çözümler ile her zaman önceliğimiz sizin yararınız olmuştur. Firmamızın sunduğu tüm ürün ve hizmetleri düşük maliyetler ile size sunuyoruz.

UP Yazılım firması, sizin ihtiyaçlarınız için en uygun çözümü sunmak ve her zaman en iyi hizmeti verebilmek adına sürekli araştırma ve gelişmeye önem veriyoruz.

Firmamız size sunduğu hizmetlerle, güvenilir ve kaliteli çözümleri en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Tüm çözümlerimizin yanı sıra, profesyonel ekibimiz sizin için en iyi hizmeti vermek için her zaman hazırdır.

UP Yazılım firması, her türlü yazılım ihtiyacınızı karşılamak ve sizin için en iyi çözümleri sunmak adına, günümüzün en son teknolojilerini ve trendlerini kullanarak, kurumsal web tasarım, eticaret paketleri, özelleştirilmiş web siteleri, video animasyon reklamları, dijital reklam ajansı, grafik tasarım, broşür tasarım ve logo tasarım alanlarında profesyonel ekibi ile her zaman yanınızdayız.

Kalite, Teknik, Dizayn; Kalite her zaman, zaman alır.​

Siz fikir ve düşüncelerinizi bize aktarın, Biz projelendirip, uygulayalım.

up-yazilim-hakkimizda

UP Yazılım, uzun yıllar yazılım sektöründe faaliyet göstermiş, tüm sektörler ile çalışma deneyimi olan, alanında profesyonel girişimcilerin kurmuş olduğu genç bir yazılım şirketidir.

UP(Yukarı) kelimesinden ilham almış olup yazılım sektöründe müşterilerine kullandıkları yazılım ve çözüm ortaklığı süresince çalıştığı kurumları daima yukarı doğru taşımayı benimsemiş ve çözüm üretmeyi ilke edinen yeni bir zihniyetin temsilcisidir. Şirketimizin temeli 2019 yılında İstanbul’da atılmış olup, gelişen teknolojiye ayak uydurmak, müşteri ihtiyaçlarına özel çözümler üretmek ve firmaların kurumsal yapıya geçişlerinde teknoloji hizmeti vermek amacıyla 2019 yılında UP Yazılım Teknoloji Firması olarak faaliyetine başlamıştır.

Bir çok Firma ile birlikte üstün başarı sağlamış, Türkiye’nin en hızlı büyüyen Firmalarına yöncülük edip gelişen lider bir firma haline gelmiştir. Başarının tesadüf olmadığına inanan bir alt yapıya sahip inancıyla daima ileriye dönük yatırımlar yapmıştır.

Edindiğimiz deneyim ve geliştirdiğimiz yeteneklerimizi çalıştığımız firmalara yansıtarak açılma aşamasından yükseliş seviyesine, sizinle birlikte heyecanlanan ve sizinle üreten çözüm ortağı olmayı amaçlıyoruz.

MİSYONUMUZ

Cumhuriyetimizin 100.yılında, dünyadaki yazılım ve yazılımla katmadeğer sağlamış teknoloji ürünleri ihraç eden ülkeler arasında ilk sıralarda yer almak ve bu sıralamadaki yerimizi sürekli korumak ve yükseltmek. Sektörümüzü ülkemiz kalkınmasında ekonomimizin ana lokomotiflerinden biri haline getirmektir.

VİZYONUMUZ

Müşterinin gereksinimlerine ve beklentilerine etkili bir şekilde karşılık vererek farklı beklentilerine farklı çözümler üretmek. Müşteri memnuniyetini esas alan bir yaklaşımla kalite ve maliyet dengesini kurup yüksek kalite ürün ve hizmet sunmak.

UYGULAMALARIMIZ
ÜCRETSİZ TEKLİF AL WHATSAPP İLETİŞİM
X
HEMEN TEKLİF AL  up-yazilim-hakkimizda

  Daha fazla bilgi ister misiniz?

  Formu doldurun, demo web site tasarımlarımızı ücretsiz inceleyin, Dilerseniz sizi arayıp 
  e-ticaret paketlerimiz hakkında bilgi verelim.

   up yazilim

   Daha fazla bilgi ister misiniz?

   Formu doldurun, demo web site tasarımlarımızı ücretsiz inceleyin, Dilerseniz sizi arayıp 
   e-ticaret paketlerimiz hakkında bilgi verelim.